Parní lázně

Kabiny ELYSÉEEXCELLENT a PANACEA jsou navrženy zejména pro lázeňské účely, přičemž menší řešení jsou vhodné i pro účely soukromé. Tato zařízení splňují ta nejpřísnější kritéria na provoz veřejných zařízení. Jsou vyrobeny z bezpečnostního skla, hliníkových profilů a akrylových materiálů. Lze je vybavit dávkovačem esence TYLÖ FRESH a zařízením STEAM CLEAN určeným pro snadnější úklid.

ELYSÉE

Kabina ELYSÉE je navržena jako ideální řešení jak pro malé wellness kluby tak pro hotely a lázně. Předností těchto kabin v kombinaci se zařízením STEAM CLEAN, je jednoduchý úklid.


EXCELLENT

Kabina EXCELLENT je určena především pro profesionální použití, ale menší modely mohou být používány i jako součást privátních lázní. Je vyráběna ve velikostech od 4 míst, až po kabiny, do kterých se vejde až 50 uživatelů.

PANACEA

Kabina PANACEA je oproti výše uvedeným kabinám vybavena navíc světelnou a hudební terapií, která zvýrazní relaxační účinky parní lázně. Rozměrově lze použít jak pro velké hotelové komplexy tak pro menší privátní prostory. U těchto kabin je prosklena čelní i boční stěna a jsou vhodné k postavení do rohu místnosti.

Komentáře nejsou povoleny.