Sauny

Kabiny řady  ,,TYLÖ  EVOLVE,,

Kabiny EVOLVE jsou novou řadou tradičních kabin TYLÖ v provedení ,, SEVERSKÝ SMRK,, kombinovaný s osikou, která je použita na výrobu lavic. Tato kabina je určena pro ty, kdo dávají přednost klasickému provedení sauny. Kabiny jsou dodávány v 17 různých velikostech. Řešení kabiny je možno na přání zákazníka upravit prosklenými sekcemi, volbou dveří, svítidel a příslušenství z nabídky TYLÖ.

Kabiny řady   ,,TYLÖ EVOLVE PLUS,,

Kabiny EVOLVE PLUS mají stejné rozměry jako řada EVOLVE. Rozdíl spočívá v exklusivním designu kombinujícím skleněné prvky s dřevěným obkladem. Řada GF je v provedení smrkový obklad s osikovým interiérem. U řady GC jsou lavice i obklad z osiky. Dveře mohou být instalovány otvíratelné jak vpravo tak i vlevo. Lze ji doplnit i dalšími doplňky z nabídky TYLÖ.


Kabiny řady  ,,TYLÖ IMPRESSION,,

Kabiny IMPRESSION upoutají designem, kde švédští návrháři zkombinovali eleganci s praktickou funkčností. Na ploše pouhých 1,3 až 2,8m2 navrhli řadu kabin luxusních kabin. Vlastní jednoduché řešení sauny a odnímatelnost žaluzií umožňují její snadný úklid.
Kabiny řady  ,,TYLÖ VISION,,
ROUND VISION

Unikátní a inovované řešení kabiny ROUND VISION ukazuje na zcela nový standard návrhu saunové kabiny. Obloukový tvar prosklení, zhotovený z bezpečnostního skla, se stane ozdobou každé moderní koupelny. Díky svému geniálnímu řešení lze použít i do lázní s limitovaným prostorem.
SPACE VISION

Název kabiny SPACE VISION mluví za vše. Tato saunová kabina je určena pro ty, kteří dávají přednost světlu a prostoru. Mezi výrazné rysy této exkluzivní řady jsou velká prosklení z bezpečnostního skla a vkusná kombinace různých dřev, použitých na ostění kabiny.
MIDI  VISION

Kabina MIDI VISION je v řadě VISION navržena jako vhodné řešením pro menší veřejné prostory a současně i pro domácí lázně. Díky velkému prosklení se kabina stává součástí vlastního prostoru lázně a opticky nezmenšuje její prostor. MIDI VISION, jakož i ostatní modely v provedení VISION, je rovněž vybavena dekorativním podhledem, vlastními vestavnými svítidly a obloukovými skleněnými dveřmi.

Komentáře nejsou povoleny.